SZKOLENIE B&T DLA PRZEDSTAWICIELI CENZIN

W dniach 1-3 października b.r., specjaliści z Biura Sprzętu Wojsk Lądowych CENZIN odwiedzili szwajcarskie Thun, gdzie uczestniczyli w szkoleniu organizowanym przez wieloletniego partnera CENZIN
– firmę B&T. Szkolenie obejmowało praktyczne zajęcia z obsługi broni oferowanej przez producenta, a także rusznikarstwa.

B&T, którego CENZIN jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę, słynie z produkcji broni. Firma zadebiutowała na rynku w 1991 roku jako producent tłumików, które uznawane są za jedne z najlepszych na świecie i rekomendowane przez wielu znaczących producentów broni. Oferta B&T łączy w sobie rozległą wiedzę o broni oraz najwyższe umiejętności inżynierskie fabrycznych konstruktorów. Bez względu na to, jak różne są konstrukcje produkowanej przez B&T broni, łączy je jedno – modułowa konstrukcja, umożliwiająca ich szybkie dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Do najbardziej znanych i oferowanych przez CENZIN modeli broni B&T należą m.in.: karabinek APC 9×19 mm i 5,56×45 mm, APC FX kal. 5,56×45 mm, Granatnik GL-06 kal. 40×46 mm, USW kal. 9X19 mm itp.

Scroll Up