SPORTOWO I CHARYTATYWNIE DLA WCZEŚNIAKÓW PODCZAS 40. MARATONU WARSZWSKIEGO

Nasz kolega Bartłomiej Zgliński z Biura Sprzętu Morskiego CENZIN podjął wyzwanie sportowe i podczas 40. PZU Maratonu Warszawskiego, który odbył się w dniu 30 września w Warszawie, uzyskał czas 4:12:28. Dzięki swojej aktywności i zaangażowaniu, przyczynił się również do wsparcia akcji charytatywnej #BiegamDobrze.

Nie planowałem wcześniej uczestnictwa w 40. PZU Maratonie Warszawskim, ponieważ chciałem skoncentrować się na biegach trailowych. Zaledwie tydzień przed zamknięciem rejestracji podjąłem decyzję o wykorzystaniu możliwości, jaką daje akcja #BiegamDobrze, pozwalająca zebrać środki finansowe na rzecz działalności wybranej fundacji charytatywnej Po uzyskaniu określonego minimum finansowego, zbierający otrzymuje pakiet startowy. Mój wybór padł na Fundację Wcześniak – informuje Bartek.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować tym wszystkim pracownikom CENZIN, którzy swoimi wpłatami wspomogli organizowaną przeze mnie zbiórkę, fundując tym samym „Niezbędniki Rodzica Wcześniaka”. Niezbędniki te stanową kompendium wiedzy o początkowym okresie życia dziecka. Dzięki tym samym wpłatom przystąpiłem do biegu, który ukończyłem z czasem 4:12:28. Start ten, był moim ostatecznym sprawdzianem przed planowanym udziałem w   zbliżającym się Ultramaratonie Bieszczadzkim.

 

Zdjęcia: www.pzumaratonwarszawski.com

Scroll Up