CENZIN Z PREZENTACJĄ OFERTY PODCZAS MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI „SNAJPER 2019”

W dniach 4-7 czerwca b.r., w Zielonce, odbywa się zorganizowana przez Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia oraz Stowarzyszenie Ekspertów Bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej – Międzynarodowa Konferencja „Działania Specjalne w Aspekcie Bezpieczeństwa Narodowego SNAJPER 2019”. Podczas tegorocznego wydarzenia, przedstawiciele Biura Sprzętu Wojsk Lądowych CENZIN prezentują ofertę wojskową HECKLER & KOCH m.in. pistolet maszynowy MP5, karabinek automatyczny HK416 i karabin automatyczny HK417.
Fot: Cenzin
Ideą konferencji jest wymiana poglądów i opinii na temat roli działań specjalnych w umacnianiu bezpieczeństwa narodowego ze szczególnym uwzględnieniem zadań snajperów, a także zaprezentowanie najnowszych osiągnięć technicznych w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego.
Konferencja kierowana jest do żołnierzy i funkcjonariuszy służb specjalnych, a w szczególności strzelców wyborowych oraz przedstawicieli jednostek specjalnych i instytucji zajmujących się szeroko pojętymi kwestiami bezpieczeństwa narodowego, jak również ich odpowiedników ze wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej.
Fot: Cenzin
Scroll Up