CENZIN Z NOWOŚCIAMI i NAGRODĄ NA MSPO 2018

 

Podczas minionego MSPO 2018, CENZIN (Grupa PGZ) zaprezentowało ofertę skierowaną zarówno do Sił Zbrojnych RP, służb podległym MSWiA, jak również do klientów cywilnych. Ekspozycja wzbogaconą była o nowe, światowe marki broni, optyki strzeleckiej oraz odzieży i akcesoriów taktycznych. CENZIN wyróżniony został także nagrodą za oryginalny i nowatorski styl wystąpienia targowego.

Na przełomie minionego roku portfolio CENZIN wzbogaciło się o nowych, zagranicznych dostawców broni palnej, akcesoriów strzeleckich oraz odzieży taktycznej. Podczas tegorocznej XXVI edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, na stoisku CENZIN zaprezentowana została między innymi broń TROY, znanego amerykańskiego producenta karabinów i karabinków maszynowych, którego CENZIN jest wyłącznym dystrybutorem na rynku instytucjonalnym i cywilnym w Polsce a także wyprodukowany w RPA przez RIPPEL EFECT wielostrzałowy granatnik na amunicję nieśmiercionośną – RLL Less Lethal Multi-Shot Launcher.

Wyróżniała się również ekspozycja wysokiej klasy odzieży i akcesoriów taktycznych od amerykańskiego CRYE PRECISION, a także amunicja małokalibrowa MAGTECH pochodząca z brazylijskiego koncernu CBC. Wśród prezentowanych nowości nie zabrakło najnowszej kolekcji okularów balistycznych EDGE TACTICAL, które dzięki specjalnej powłoce „VAPOR SHIELD” są wyjątkowo odporne na zaparowanie. Wszystkie okulary EDGE gwarantują zgodność z amerykańską cywilną normą wytrzymałościową ANSI Z87.1+2010 oraz wojskową normą balistyczną MCEPS GL-PD 10-12.         

Ciekawą propozycją skierowaną do policji, wojska oraz służb ratowniczych były zestawy wyważeniowe izraelskiego producenta SAN LTD. Produkty tej firmy uznawane są za wiodące w swojej kategorii. Cechuje je wytrzymałość, wielofunkcyjność oraz nowoczesny design. W konstrukcjach narzędzi wykorzystane zostały nowatorskie technologie, co umożliwia operatorom błyskawiczne i skuteczne wejście do szturmowanego pomieszczenia.

Na stoisku CENZIN można było ponadto zapoznać się z szeroką ofertą broni od wieloletnich partnerów spółki – znanych, światowych producentów m.in. B&T, MOSSBERG, HAENEL, DIAMONDBACK, natomiast na strzelnicy CENZIN prezentowany był system treningu strzeleckiego SIMUNITION, w tym amunicja i zestawy adaptacyjne do broni.

Dopełnieniem prezentowanej oferty była wysokiej jakości optyka strzelecka DONG IN OPTICAL i SIGHTMARK, amunicja LAPUA, SELLIER & BELLOT, PRIMETAKE, akcesoria taktyczne i odzież, BLACKHAWK!, EAGLE, WALTHER-UMAREX oraz środki do czyszczenia i konserwacji broni SCHLETEK.

Jedną z prezentowanych premier był innowacyjny zestaw nośny FUSION SYSTEM firmy Marom Dolphin – izraelskiego producenta wysokiej klasy tekstyliów oraz wyposażenia taktycznego. FUSION SYSTEM to praktyczne połączenie zintegrowanego systemu nośnego z mocowaniem na kamizelkę kuloodporną i plecak taktyczny.

Stoisko CENZIN cieszyło się jak co roku bardzo dużym zainteresowaniem gości. Mieliśmy zaszczyt zaprezentować nowości spółki między innymi Komendantowi Głównemu Policji – Panu gen. insp. dr Jarosławowi Szymczykowi oraz delegacji Komendy Głównej Policji i Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach jak również przybliżyć profil działalności spółki wielu gościom zagranicznym.

Zarząd Targów Kielce S.A. docenił stoisko CENZIN i  podczas uroczystej gali wieńczącej MSPO uhonorował je medalem za oryginalny i nowatorski styl wystąpienia targowego.

 

 

Scroll Up