CENZIN z nowym logo

logo CENZIN

Od września 2017 r. CENZIN (Grupa PGZ) posługiwać się będzie nowym logo i identyfikacją wizualną. Unowocześnienie wizerunku wspiera zmiany, które zaszły w firmie w ciągu ostatniego roku.Wprowadzeniu nowej identyfikacji towarzyszyć będzie uroczysta prezentacja logo na najbliższych targach MSPO 2017 w Kielcach.

CENZIN zmienia swoje dotychczasowe logo. Od września Spółka posługiwać się będzie nowym sygnetem i logotypem, które zaprojektowały Lena Pianovska i Justyna Przasnek z LIVI Studio (ryc.poniżej)

Projektantki czerpały inspirację z historii. – W sygnecie znalazło się nawiązanie do piór husarskich, których kształt ujęłyśmy w nowoczesną formę graficzną – mówi Lena Pianovska. Symbol ten wpisany jest w tarczę nawiązującą z kolei do obrysu Polski. Kolorystyka była wyborem oczywistym: w sygnecie projektantki operują bielą i czerwienią, natomiast logotyp pozostał, jak w poprzednim logo, granatowy.

– Patrzymy w przyszłość, ale sięgamy również po najlepsze wzorce z przeszłości – mówi Sebastian Meitz, Prezes Zarządu CENZIN. – Skrzydła husarskie są kwintesencją obronności i najlepszym symbolem dla polskiej branży zbrojeniowej – dodaje.

Zmiana wizerunku nastąpi 1 września 2017 roku i obejmie wszystkie elementy identyfikacji wizualnej oraz komunikacji marketingowej. W czasie targów MSPO w Kielcach wprowadzeniu nowego logotypu będzie towarzyszyć uroczysta prezentacja.

Scroll Up